VEXTA PERFECTO

Variabilita, konstrukce, standardy

Půdorys a pohledy

Pevně dané jsou linie označené přerušovanou čarou, ostatní rozměry může klient měnit dle svých představ a to vždy v násobku 25 cm.

Variabilita

Unikátní řešení domu spočívá především v tom, že je navržen v promyšleném modulárním systému. A právě tento systém klientovi umožňuje přizpůsobit si dům na míru jeho požadavkům, aniž by zásadně ovlivnil navrženou konstrukci, statický návrh nebo architektonickou kvalitu návrhu.

Konstrukce

Konstrukce domu je v základu zvolena jako montovaná dřevostavba v osvědčeném difúzně zavřeném systému s vylepšenými tepelně-izolačními vlastnostmi díky nadstandardně volené tloušťce izolace.

V součinnosti s moderními technologiemi, jako je např. rekuperace
vzduchu, se energetická náročnost budovy pohybuje v pásmu mimořádně úsporných
budov, jak co do celkové dodané energie, tak i co do vlivu na životní prostředí.

Fasáda

Charakter domu významně určuje pojetí fasády domu, kterou jsme navrhli v různých grafických kombinacích. Hlavním prvkem je kontrast bílé omítky a obkladu, pro který jsme zvolili tzv. kamennou tapetu.

Jedná se o nový moderní materiál, který spojuje exkluzivitu a odolnost pravého kamene a současně téměř neomezené možnosti v použití na fasádě. Obklad je velice lehký a odolný a tvoří jej tenká vrstva přírodního kamene na podkladu z epoxidové pryskyřice.

Standardy

Dům je navržen ve vysokém standardu jak konstrukčně, tak i výbavou.

Získejte zdarma cenovou nabídku pro svůj projekt