Co o nás říkají klienti

Reference

Naprosto bezproblémová komunikace i spolupráce

Vstřícné a rychlé jednání. Stavba proběhla bez komplikací v neuvěřitelně krátké době. Od prvního kopnutí základů do předání dokončené stavby na klíč uběhly necelé 4 měsíce. VEXTU všem vřele doporučuji.

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Slušné a profesionální jednání, které jsme velmi ocenili

Od firmy VEXTA a. s. jsme si v roce 2019 koupili rodinný dům a jsme maximálně spokojeni jak s realizací stavby, tak i s celkovým přístupem všech jejich zaměstnanců, kteří nám ve všem vyšli vstříc. Firma VEXTA a. s. má slušné a profesionální jednání, které jsme velmi ocenili i při našich individuálních přáních a požadavcích. Bydlí se nám hezky a za všechno velice děkujeme. Určitě doporučujeme!!!

Roman Chynoranský

Roman Chynoranský

Skvělá zkušenost s firmou VEXTA a jejím personálem

Skvělá zkušenost s firmou VEXTA a jejím personálem. Bylo mi potěšením se společně setkat a v případě potřeby vím, koho mohu určitě oslovit!

Martin Janoušek

Martin Janoušek

Dům předčil očekávání a vypadá skvěle, nejen pro oko

Od firmy VEXTA jsme si nechali postavit dům VEXTA B85 a jsme nadmíru spokojeni, jak s realizací stavby, tak i s celkovým přístupem všech jejich zaměstnanců, kteří nám ve všem vyšli vstříc, i mimo jejich povinnosti a standard firmy. Všichni členové týmu, které se podíleli na realizaci stavby měli slušné a profesionální jednání, které jsme velmi ocenili. Dům předčil očekávání a vypadá skvěle, nejen pro oko. Firmu rozhodně doporučujeme!

Nikola Duchoňová

Nikola Duchoňová

Celkový přístup k práci a konečné zhotovení bez problémů

Firma je super, nechal jsem si od nich postavit bungalov B85 a celkový přístup k práci a konečné zhotovení bez problémů.

David Malák

David Malák

V domě se od prvního dne cítíme opravdu jako doma

Od společnosti VEXTA jsme si nechali postavit dům 149 TREND a ani po více jak půl roce po nastěhování nemůžeme být s naším rozhodnutím spokojenější. Stavba začala 11. 9. a byla hotová 14. 12. Společnost VEXTA nám vyšla vstříc v mnoha věcech a udělala vše proto, abychom se stihli nastěhovat do Vánoc, což jsme stihli. S průběhem stavby jsme byli velice spokojení, v domě se od prvního dne cítíme opravdu jako doma (a to všichni - dcera, pes, kočka, všichni) a žije se nám tu krásně.

Eliška Rezková

Eliška Rezková

Velice profesionální a lidský přístup, takže za nás spokojenost!

Od společnosti VEXTA máme postavený RD na klíč. Výstavba proběhla bez větších problémů. Nyní jsme v domě něco přes rok a měli jsme jen jednu drobnou reklamaci, která byla bez problémů a velmi rychle vyřízena. Určitě bych rád zmínil ředitele společnosti VEXTA, který měl velice profesionální a lidský přístup, takže za nás spokojenost!

Jan Spiegel

Jan Spiegel

Jsem spokojená, během několika měsíců bylo hotovo

Od VEXTY mám postavený dům B75. Jsem spokojená, během několika měsíců bylo hotovo. Byla jsem spokojená jak s vyřízením všech záležitostí, tak i se zaměstnanci, kteří stavbu prováděli.

Michaela Černá

Michaela Černá

Od prvního kopnutí až po nastěhování nám vyšla firma ve všem vstříc

Od firmy VEXTA máme postavený rodinný dům B92. Od prvního kopnutí v říjnu 2018 až po nastěhování v dubnu 2019 nám vyšla firma ve všem vstříc. Závady na které jsme přišli během stavby se stavebním dozorem, tak firma všechny závady odstranila k naší spokojenosti. Komunikace se zástupci firmy byla v naprostém pořádku. Samozřejmě záleží na partě zedníků kdo staví. V mém případě všichni kdo se na stavbě podílel byli bez problémů a na vše na co jsem se ptal mi bylo vždy kladně odpovězeno a vysvětleno.

Michal Štěpánovský

Michal Štěpánovský

Po celou dobu stavby vždy profesionální přístup a vysoká kvalita všech prací

Od prvního kopnutí do země, jsme za 4 měsíce bydleli. Po celou dobu stavby vždy profesionální přístup a vysoká kvalita všech prací (zvlášť s přihlédnutím k tomu, co často slyším u jiných stavebníků...) Bezproblémová realizace změn a nadstandardů které jsme požadovali oproti základnímu projektu. Bydlíme cca 9 měsíců a naprostá spokojenost.

Miloslav Haták

Miloslav Haták

Získejte zdarma cenovou nabídku pro svůj projekt